Klacht: vincent 443

vincent 443 en de nieuwecvincent 814 op 16 juli 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites, klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 16 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste Vincent, u geeft in uw bericht aan dat Lexa u van de website heeft verwijderd, en u nu dus ook geen afschrijvingen meer wilt zien en alles wilt stop laten zetten. Ik heb uw gegevens met betrekking tot uw...

Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 16 juli 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

lexa gooit mij er van af dus ook geen betalingen meer automatische incasso het is van de zotte je kunt gewoon doorgaan met een andere naam dus maak geen probleem met mij zet de betalingen stop of lexa krijgt met mij een probleem gr vincent

Gewenste Oplossing:

stopzetten alles

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lexa.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lexa.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lexa.nl

Heeft op 16 juli 2013 om 10:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Vincent,

u geeft in uw bericht aan dat Lexa u van de website heeft verwijderd, en u nu dus ook geen afschrijvingen meer wilt zien en alles wilt stop laten zetten.

Ik heb uw gegevens met betrekking tot uw profiel voor u nagekeken en kan u melden dat ons toezichtsteam uw profiel, na meerdere waarschuwingen omtrent vulgair taalgebruik, van de website heeft verwijderd. Met het verwijderen van uw profiel is tevens de automatische verlenging geannuleerd. Er kunnen dan ook verder geen afschrijvingen meer plaatsvinden.

Ik zie inderdaad dat u een nieuw profiel heeft aangemaakt. Ik wil u aanraden om op uw taalgebruik te letten, anders zal ook dit profiel van de website worden verwijderd.

Ik hoop u zo voldoende geïnformeerd te hebben, mocht u verder nog vragen hebben kunt u deze via de website stellen. Via de volgende link vindt u de meest gestelde vragen:

http://www.lexa.nl/help/contact_ex_faq_v.php

Staat het antwoord op uw vraag er niet tussen dan heeft u de optie om zelf een vraag te stellen. Onder elke vraag vindt u namelijk de button "Stel een vraag". Ons Customer Care Team zal uw vraag dan binnen 48 uur van antwoord voorzien.

Met vriendelijke groet,

Marieke van het Lexa Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM