Klacht: Afschrijving klopt, maar is moeilijk te begrijpen

ikbennietingeschreven op 22 oktober 2017 over Lexa.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 22 oktober 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste mevrouw / mijnheer,

Mijn betaling aan Lexa had het volgende betalingskenmerk: “Naam: Adyen Omschrijving: 4615063702208800 0030002348371573 IDL HD I1506370219.3075 002567Lexa IBAN: NL51ABNA0565XXXXX5 Kenmerk: 25-09-2017 22:11 0030002348371573”. Het heeft me veel tijd gekost om te zien dat dit mijn betaling aan Lexa betrof. Dit komt doordat niet al deze info op mijn papieren afschrift staat. Alles na de characters “.3075” is weggevallen in mijn papieren afschrift. Verder staan hier zo veel nummers dat het woord “Lexa” niet opvalt. Kunt u alstublieft zorgen voor duidelijker afschrijvingen?

Met vriendelijke groet,

Martijn Dirkse

Gewenste Oplossing:

Beste mevrouw / mijnheer,

Voor mijzelf kunt u niets meer doen, want ik ben uitgeschreven bij Lexa en zal dus geen betalingen meer doen. Maar het lijkt me waarschijnlijk dat u uw abonnees een dienst kunt bewijzen door voor een duidelijker omschrijving te zorgen bij betalingen. Het zou helpen als het woord "Lexa" aan het begin van de omschrijving staat in plaats van in het midden.

Met vriendelijke groet,

Martijn Dirkse

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lexa.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lexa.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM