Lidmaadschap Opzeggen
Klacht van hemafpietje2 op 30 september 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites
Men schrijft gewoon geld af en opzeggen is om technische redenen niet mogelijk Lees meer
Bij Lexa.nl zijn in totaal 2.386 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 1.082 opgelost (45%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 41 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.7/10 (afgelopen 12 maanden, 13 stemmen), over alle jaren 1.9/10 (397 stemmen). Dien een klacht in over Lexa.nl. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Lexa.nl in de categorie Datingsites. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten en... Lees meer >
Lexa.nl heeft geen telefonische klantenservice; de klantenservice van Lexa.nl is bereikbaar via de chat op de officiële contactpagina.
U kunt een klacht over Lexa.nl indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Lexa.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.386 klachten over Lexa.nl ingediend, waarvan 41 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Datingsites, klachtmelden.
Van de klachten over Lexa.nl wordt 45% opgelost. In totaal zijn 1.082 van de 2.386 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Lexa.nl gaan over Datingsites, klachtmelden. In de afgelopen 12 maanden zijn 41 klachten ingediend.
Datingsite; officiele FAQ/hulp-pagina toont alleen een e-mailadres als contactkanaal, geen klantenservicetelefoon op het eigen domein. U kunt Lexa.nl bereiken via de officiële contactpagina op de website. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Lexa.nl heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 1,9 op 10, gebaseerd op 397 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft Lexa.nl een gemiddelde beoordeling van 1,9 op 10 uit 397 beoordelingen en een oplospercentage van 45% over 2.386 klachten. Of Lexa.nl betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Opzeggen bij Lexa.nl doet u via de accountinstellingen op de site of in de app, of schriftelijk per e-mail; vraag altijd om een bevestiging. Een abonnement dat stilzwijgend is verlengd, mag u volgens de Wet Van Dam opzeggen met een opzegtermijn van maximaal 1 maand. Wilt u ook uw gegevens laten verwijderen, dan kunt u dat op grond van de AVG schriftelijk vragen. Blijft Lexa.nl afschrijven of reageert het niet? Dien een klacht in via Klacht.nl.
Klacht van hemafpietje2 op 30 september 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites
Men schrijft gewoon geld af en opzeggen is om technische redenen niet mogelijk Lees meer
Klacht van Trendy op 30 september 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites
Heb me 3 mnd geleden aangemeld bij jullie,abonnement genomen van 3 mnd en zonder een tegenbericht van mij,zouden jullie per mnd 12.95 van mijn rekening afschrijven,dat is dus niet gebeurd,maar ben geblokkeerd,plus dat ik kortgeleden een abonnement heb afgesloten bij... Lees meer
Klacht van happiesappie op 29 september 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites
Om onduidelijke reden is er op 26 september 2013 149.10 van mijn rekening afgeschreven. Ik ben al heel lang met tussenpozen actief op uw site dus een trouwe klant. Als ik kijk op mijn Lexa account zie ik dat ik... Lees meer
Klacht van Jam32 op 29 september 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites
Ik heb ooit eens bij Lexa ingeschreven gestaan. Ik heb daar geen goede ervaring mee. Ik heb mij laten uitgeschrijven. Maar u wordt er al ruim een jaar lang 16.85 van mijn rekening afgeschreven. Ik probeer dit telkens te stoppen.... Lees meer
Klacht van Vlinder_52 op 26 september 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites
Het telefoonnummer wat lexa opgeeft hier op de klachtensite bestaat helemaal niet ! evenals dat er geen contactformulier is! Lees meer
Klacht van Th30-kuip op 26 september 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites
U heeft een bedrag af geschreven van 44,70. Ik heb hier geen toestemming voor gegeven Lees meer
Klacht van eveleef op 26 september 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites
Het blijkt dat lexa al 8 maanden geld van m'n rekening af schrijft ondanks dat ik me heb uitgeschreven. Lees meer
Klacht van vlindeR_51 op 25 september 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites
Ik begrijp hier niks van krijg een aanbieding van lexa voor 24,95 voor drie maanden een half jaar lang ! Ik keek in mijn membership zag dat de datum van aflopen juni 2015 zou zijn dit klopt al niet!! Wordt er ineens... Lees meer
Klacht van EvB57 op 23 september 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites
Via deze e-mail wil ik mijn abonnement opzeggen van LEXA.nl en de automatische incasso per direct opzeggen Kenmerk:KN: 802747662825 EJM van Bohemen Brielle Lees meer
Klacht van joaaann op 25 september 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites
Mijn klacht is het volgende: 3 maanden geleden heb ik voor 3 maanden een full membership aangemaakt bij Lexa.nl Toen heb ik al meteen aangegeven dat ik dit na 3 maanden wil stoppen. Het liep tot vanmorgen 10.30 Ik was extra gisteren... Lees meer