Klacht: Leveren niet, geen reacties op mail en geen geld terug.

mirellazwanenburg op 11 maart 2012 over Leukstewinkel.nl in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 11 maart 2012

Een klant heeft op 2 maart 2012 een horloge besteld bij Leukstewinkel.nl, met een verwachte levertijd van 1-2 werkdagen. Na herhaalde pogingen om contact op te nemen over de status van de bestelling en een verzoek tot annulering, heeft de klant geen reacties ontvangen en het horloge is nog steeds niet geleverd. De klant vraagt om terugbetaling van het betaalde bedrag.

Mijn Klacht:

Op de webshop van www.leukstewinkel.nl heb ik een bestelling van een horloge op 2 maart 2012 geplaatst. Volgens de website is de levertijd 1-2 werkdagen. Op 2 maart via het contactformulier gevraagd of het horloge snel geleverd kon worden, hier geen reactie op gekregen. Ik ontving ik een orderbevestiging van mijn bestelling, maar de status blijft staan op Betaling ontvangen. Nadat ik 3 werkdagen later nog steeds niks had gehoord en de status niet veranderd, heb ik weer gemaild en gevraagd wanneer ik mijn bestelling kan verwachten. Ook hier komt geen reactie op. Tot op heden heb ik nog steeds geen horloge ontvangen. Tevens heb ik een e-mail gestuurd met de mededeling dat ik mijn bestelling wil annuleren en mijn geld terug wil ontvangen. Hier krijg ik ook geen reactie op en ik heb mijn geld ook niet terug gekregen.

Gewenste Oplossing:

Geld terug krijgen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM