Mijn Klacht:
Op 25 maart heb ik een Lenovo Legion laptop aangemeld voor garantie nadat deze er spontaan mee stopte. In overleg met de klantenservice heb ik de hardeschijf gedemonteerd omdat hier zeer kostbare data op staat. Vervolgens is de Lenovo opgehaald door UPS en afgeleverd bij Van Eupen in Essen, Duitsland, waar deze onder garantie zou worden hersteld.
Enkele dagen later krijg ik van Medion in Panningen, die kennelijk de serivceafdeling van Lenovo bestiert, een mail met daarin een offerte voor herstel. 1004,84 euro voor het vervangen van het moederbord, geheugen, palmrest, topcover, accu, ssd, noem maar op. Reden: de originele hardeschijf ontbreekt en hierdoor is schade aan het moederbord ontstaan. Nu ben ik zelf werkzaam voor een computerbedrijf en ik weet natuurlijk dat dit onzin is. Hoe dan ook, omdat dit een welles nietes verhaal tussen Lenovo en mij gaat worden, heb ik besloten de offerte af te wijzen, onderzoekskosten te betalen om zo de machine retour te krijgen. Helaas begint hier pas de echte ellende.
Op 30 maart netjes 49,50 betaald en de offerte schriftelijk afgewezen. Na enkele dagen telefonisch weer telefonisch contact gezocht en te horen gekregen dat de betaling is ontvangen en de machine asap retour gestuurd zal worden. Vanaf dit moment radiostilte. Op mails wordt niet gereageerd. Telefonisch word ik telkens vriendelijk te woord gestaan wanneer ik bel met de hotline (70 cent per minuut!) maar een duidelijk antwoord op waar de laptop blijft, blijft uit. De belofte teruggebeld te worden stelt niets voor, telkens moet ik zelf contact zoeken. Inmiddels in totaal al meer dan een uur met ze aan de lijn gehangen (maal 70ct, dus tel uit je winst) maar de actie blijft uit. Doorverwezen naar de klachtenlijn, maar die vertellen me doodleuk op een uiterst onbeschofte manier dat ze Medion zijn en geen Lenovo en dat ze niks met mijn klacht kunnen. Van het kastje naar de muur. 49,50 weg, laptop weg en allemaal onnodige belkosten en verspilling van kostbare tijd maken dit verhaal een compleet drama.
Hier gaan heel wat dingen mis, maar niemand kan me daadwerkelijk helpen en ik zit nog steeds zonder laptop. Hoe kan een groot merk als Lenovo zo’n ontzettend slechte klantenservice hebben? A.u.b., los dit op!!!
Gewenste Oplossing:
Machine moet ASAP (al dan niet onder garantie hersteld) retour!!


