Klacht: lekkende fles

frantzen op 04 maart 2015 over Difrax in de categorie Kinderen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 maart 2015
Bedrijf Difrax
Categorie Kinderen
Status Opgelost
Datum 4 maart 2015

Een klant heeft problemen ervaren met een kleine Difrax-fles die aan de onderkant lekt, ondanks herhaaldelijk uitkoken en schoonmaken. De klant is verder tevreden over de overige flessen van het merk. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

We hebben 2 kleine en 2 grote difrax flessen. Over het algemeen zijn we hier erg tevreden over. Alleen lekt sinds kort 1 kleine fles aan de onderkant. Na deze verschillende keren uitgekookt en schoongemaakt te hebben, blijft dit probleem bestaan.

Gewenste Oplossing:

Het zou fijn zijn als jullie ons kunnen vertellen hoe we dit probleem kunnen oplossen. En anders zouden we graag een nieuwe fles willen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Difrax in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Difrax een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Leuk dat er staat dat er een oplossing is ...alleen wat die is is niet gemeld. Klacht dus helemaal niet opgelost!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM