Klacht: wel betaald en niets geleverd

amns op 19 mei 2017 over Leen Bakker in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 19 mei 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 01/05 via de webshop van Leen Bakker een verstelbare tuinstoel besteld. In de winkel in Gouda was hij niet te krijgen terwijl het in de folder stond. € 73,94 betaald via ideal. De volgende dag van Judith klantenservice telefoontje dat ze de stoel niet kunnen leveren. Dat was al vreemd; mail kon zij niet sturen want was een andere afdeling Mijn geld zou binnen 10 dagen teruggestort worden.
Klantenservice 2X gemaild,rekening bijgesloten, krijg wel ontvangstbevestiging maar nooit bericht terug. Verschillende keren gebeld, er wordt niet opgenomen.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn zuurverdiende geld terug ontvangen heb

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leen Bakker

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leen Bakker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM