Mijn Klacht:
LEENBAKKER NOOIT MEER VERSCHRIKKELIJKE SERVICE !!
Op 15-10-2017 heb ik kledingkast bergen besteld, tijdens het monteren zagen we dat er op de onderste kast schade zat. De kast was deels al in elkaar gezet op de deuren na
Ik leenbakker gebeld en dit aangegeven, ik moest foto’s maken en versturen zo gezegd en zo gedaan dagen gingen voorbij zonder reactie hoe lang ik nog wachten moest. na 2,5 week besloot ik te bellen.
volgens de medewerken moest ik nog week tot twee wachten man man man daar ga ik niet opwachten aangegeven dat ik dit opgelost wil hebben met spoed na een hele discussie kon ik de onderdelen na twee werkdagen ophalen.
Wij weer de kast uit elkaar halen en de onderdelen erop monteren en ja hoor schade door dat de kast 3 weken zo gestaan heeft en bij het verwijderen van de schroeven kwam zaagsel los en de kast sloot niet meer mooi aan. dus ik weer bellen en alles uitleggen, verteld de medewerker van leenbakker Utrecht Herma dat ik geen nieuwe kast krijg of onderdelen mag bestelen en dat mijn eigen schuld is. totaal geen begrip of het idee dat HERMA luisterde wat ik zei. dus heb ik deze klacht verstuurd naar de vestiging en naar hoofdkantoor en naar het algemene mail adres.
WAT DENK JE geen enkel reactie, geen bevestiging geen excuus niet in behandeling helemaal niks!
DE KLACHT MAIL:
Op maandag 20-11-2017 heb ik de foto’s verstuurd van de kast die ik bij Leenbakker besteld heb tot heden geen reactie of ontvangst bevestiging.
Telefonische contact opgenomen
Vandaag heb ik telefonische contact op genomen met de vestiging Adres: Hollantlaan 18, 3526 AM Utrecht me uw collegae Herma .
Status van mijn klacht.
Uw collega kon mijn in eerste instantie niks vertellen over de status van mijn klacht omdat ze er niet over gaat, a.s donderdag is degene aanwezig die over de klachten gaat.
Aangegeven dat ik niet nog langer kan wachten zoals eerder aangegeven ik zit al maand te wachten op een kleren kast. Ik wil dat het met spoed opgepakt wordt en ik antwoord krijg, als ik woensdag niks hoor kom ik de kast terug brengen.
Toen was de functie van mevrouw Herma klachten behandelaar en kon mijn heel goed uitleggen dat leenbakker de kast niet terug neemt in deze situatie want er zit ook schade aan die veroorzaakt zijn bij het monteren, de kast heeft 3 weken zo gestaan omdat wij op de nieuwe onderdelen moesten wachten .omdat leenbakker zoo traag i was met leveren van de onderdelen en ondertussen de kast zo heeft gestaan.
Ik heb aangegeven dat ik de kast terug kom brengen hier gaf uw collega aan dat Leenbakker de kast niet terug neemt en als ik heb toch breng ik mijn geld NIET terug krijg.
Wat hebben wij gedaan.
Om de onderdelen te vervangen hebben wij wat planken los moeten halen, wij wilde de kast weer goed in elkaar zetten en zagen dat de kasten niet goed tegen elkaar stond (dus niet goed aansluit)
Wij hebben het een en ander los moeten halen om de onderdelen te kunnen wisselen.
-De schroeven konden er niet meer netjes in.
– De schroeven blijven draaien waardoor je het niet strak kan draaien.
-Er kwam zaagsel los
Mijn conclusie
Sorry maar dit heeft echt te maken met de kwaliteit van een kast ik koop iets nieuw uit de winkel om dit probleem uit de weg te gaan en waar kom ik in terecht!!
Ik weet dat deze kast heel veel problemen voor klanten heeft veroorzaakt en dat jullie er 9 van de tien terug krijgen dit is gebleken toen ik alle vestigingen heb rond gebeld op zoek naar de onderdelen die ik toen de tijd nodig had. In de vestiging Houten is mijn zelfs geadviseerd om deze kast niet te kopen !!!!!!
Ik vindt het zo zo zo triest dat ik zo behandeld wordt en dat ik niet serieus genomen wordt.
Is dit de manier hoe jullie klanten bedanken voor hun aankopen!!!
Ik neem aan dat u zo ook niet behandeld wil worden als u een kast koop. Ik ben Op moment Razend.
HOOGACHTEND
.
En ook na deze klacht geen reactie, ik heb zoo vaak gebeld zowel met de vestiging als hoofdkantoor ik wordt van het kastje naar muur gestuurd. 10 xx beloofd dat ik terug gebeld zou worden wat geen 1x gebeurt is!
Na meerder telefoontjes zijn de onderdelen besteld.
Vrijdag 1-12-2017 gebeld was er niks duidelijk
Maandag 4-12-2017 nog geen duidelijkheid
Vandaag werd ik doorverbonden met Herma die gaf heel bijdehand aan dat de onderdelen besteld zijn en ik gewoon moest wachten
Wanneer komen de onderdelen binnen? Dat kon ze niet zien en niet vertellen ik moest maar wachten!!
Ik heb aangegeven dat ik het nu zat ben ik wacht al vanaf 15-10-2017!!!!!!
Toen gaf ze aan het is onderweg dus misschien donderdag maar concreet kon ze niks vertellen nou geer me dan iemand die mij wel meer kan vertellen dat wil de ze niet!
Ik bleef vragen naar de leiding gegeven uiteindelijk kreeg ik hem aan de lijn en zijn antwoord was Herma gaat over de klachten en ze heeft je al antwoord gegeven dus je moet gewon wachten.
Toen zakte me broek er van af!!!!!
Ik bestel en koop altijd bij leenbakker maar dit is de laatste keer in me leven ik zal iedereen in mij vrienden kring leenbakker afraden en ik ga zeker stappen ondernemen als ik niet heel snel antwoord krijg op mijn klacht mijn kast en compensatie.
Gewenste Oplossing:
Als ik antwoord krijg op mijn antwoord.
En mijn onderdelen binnen heb en een coulance.

