Mijn Klacht:
Mijn recente ervaring met Leen Bakker:
1) Ik heb op 25 november een bestelling geplaatst op de website voor 4 meubelen. De levering was gepland op 7 december en werd vervolgens verplaatst naar de 9e (het bezorgbedrijf zei dat ik niet thuis was, wat niet waar was …). Op de dag van levering kwamen 2 van de 4 meubelen incompleet aan en in plaats daarvan werden 2 willekeurige en niet-gerelateerde meubelen geleverd. Ze beloofden de ontbrekende stukken voor 27 december te leveren, maar hebben dit onlangs verplaatst naar 5 januari 2022.
2) Ik heb 22 november in een Leen Bakker winkel een bestelling geplaatst voor een kledingkast op maat. De levering was gepland voor 16 december, maar ze konden niet leveren. Ik heb vooraf geen melding ontvangen dat ze niet kunnen leveren, pas nadat ik contact had opgenomen met de klantenservice werd ik geïnformeerd. De levering was uitgesteld naar 23 december, maar de kledingkast is onvolledig aangekomen. Er ontbreken vier (4) onderdelen en ik heb geen bericht gekregen wanneer ik ze zal ontvangen.
Zoals je kunt zien, was mijn ervaring met Leen Bakker op zijn best stressvol en frustrerend. Vandaag 24 december moet ik nog ontbrekende prijzen ontvangen van beide bestellingen. Contact opnemen met de klantenservice is helemaal niet nuttig en verwacht lange wachttijden als je belt. De meest effectieve manier om met ze te praten is via de chat op de website van Leen Bakker.
Ik ben me ervan bewust dat het vakantieseizoen erg druk is, maar ofwel bereid je je voor op het afhandelen van de extra lading in de bestellingen, ofwel bereid je je voor op de extra lading in de klantenservice… Ik weet niet zeker of ze zich op een van deze hebben voorbereid.
Nooit meer Leen Bakker
Gewenste Oplossing:
Ik will mijn meubels


