Klacht: Niet te doen, ontwijkende antwoorden en geen concreet antwoord

MarijeBA op 14 april 2020 over Leen Bakker in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 14 april 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het is gekmakend, bureaustoel besteld ivm thuiswerken. Leverdatum was 8 april, ik hield rekening met 3 dagen extra ivm corona. Maar NOOIT meer een bericht ontvangen over later leveren, niet leveren of wat dan ook. Klantenservice onbereikbaar en via Facebook vage ontwijkende antwoorden dat ‘ze het intern gaan navragen’. Maar nog steeds nul duidelijkheid. Het is superirriant,

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden wanneer ik tenminste HOOR wanneer de bureaustoel geleverd gaat worden, of die nog geleverd gaat worden en anders wanneer ik mijn geld weer terug krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leen Bakker

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leen Bakker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MarijeBA
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM