Klacht: Krijg geen reactie op klacht over artikel

Emru op 31 januari 2024 over Leen Bakker in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Woonwarenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 31 januari 2024

Een klant van Leen Bakker heeft een rol tapijt besteld die bij thuiskomst vol troep bleek te zitten, waardoor deze niet te leggen was. Na het indienen van een klacht heeft de klant 16 dagen gewacht op een reactie, maar deze bleef uit. Pogingen om telefonisch contact op te nemen resulteerden in lange wachttijden zonder antwoord, wat de frustratie van de klant vergroot.

Mijn Klacht:

Ik heb een rol tapijt besteld. Deze opgehaald en bij thuiskomst bij het uitrollen zat de rol vol met troep. Niet te leggen. Hierover klacht ingediend maar na 16 dagen nog geen reactie. Proberen te bellen, maar je blijft in de wacht en er wordt niet opgenomen.
Ik weet niet meer watvte doen, maar ben wel mijn geld kwijt.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leen Bakker

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leen Bakker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Emru
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM