Klacht: Dit is gewoon schandalig.

rene_sn op 15 december 2015 over Leen Bakker in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
πŸ”„ In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 β˜…β˜†β˜†β˜†β˜†
Categorie Woonwarenhuizen
Status In behandeling
Datum 15 december 2015

Een klant heeft op 26 november een kerstboom besteld, maar ontving een product dat ongeveer 10 cm smaller was dan aangegeven. Na meerdere telefoontjes, waarvan sommige onderbroken werden, heeft de klant kosten gemaakt om contact te krijgen met de klantenservice, maar heeft tot nu toe geen terugbetaling ontvangen voor het geretourneerde product.

Mijn Klacht:

Op 26 november een bestelling gedaan. Een kerstboom van 1m20 hoog en 89 cm breed.

Pakket ontvangen en de inhoud kwam niet overeen met de eisen en product omschrijving.

Omdat dit niet een persoonlijke bevinding is ( vergelijkbaar met : “ik had hem in het rood toch mooier gevonden” ) maar dat het product ongeveer 10 cm smaller was dan op de doos aangegeven staat.

Vond ik niet dat ik voor de kosten voor het retour zenden moest opdragen.

Na verschillende telefoontjes ( welke meerdere keren zijn onderbroken ) heb ik ruim 7,00 kosten moeten maken om eindelijk iemand te spreken.

Ondertussen is het product al weer een ruime tijd in het bezit van Leen Bakker maar heb me centen nog steeds niet terug.

Gewenste Oplossing:

Dat ze mij die € 26.99 + € 7.18 per direct weer op mijn rekening storten.
Ik vind het schandalig dat de feestdagen drukte op de kosten van de klanten worden verhaald.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leen Bakker

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leen Bakker nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Leen Bakker in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM