Mijn Klacht:
Een tuinset van Leen Bakker waar keer op keer iemand doorheen zakt… En dan een klantenservice die na twee jaar en tig klachten eerst zegt: sorry, maar de garantietermijn is voorbij… Als je Leen Bakker dan wijst op zijn wettelijke verplichtingen, dan is het: de winkel neemt contact op. In april vroeg ik om een oplossing en in juni, na tig mailtjes, is er nog steeds geen enkele oplossing geboden door Leen Bakker. En in de winkel zeggen de verkoopsters: nee hoor, garantie is voorbij en wij weten van niks.
Wat een waardeloze tent! Vervelende voor Leen Bakker is dat ik niet iemand ben die zich laat afpoeieren… Ik ga heel veel stennis schoppen.
Gewenste Oplossing:
Als Leen Bakker zijn excuses maakt, de wet naleeft en een financiële compensatie biedt. Want inmiddels hebben we een nieuwe tuinset aangeschaft, aangezien Leen Bakker keer op keer niet thuis geeft.


