Klacht: Bank Kapot bij levering, al 3 maanden geen reactie

floortje4 op 08 juli 2020 over Leen Bakker in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Woonwarenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 8 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Na de levering van onze nieuwe bank (56520343) bleek dat er een deel van de leuning onder de stof kapot was. Daar zit alleen stof en geen leuning, een missende plank, een afgebroken plank?
Dus netjes gemeld via de klantenservice en toen begon de ellende. Ik moest het aan lokale filiaal melden. Gedaan, geen reactie. Ik heb ondertussen 5 keer gebeld en 5 keer contact opgenomen met de centrale klantenservice maar ik krijg alleen te horen dat het ‘heel vervelend is maar dat ik even moet wachten.’

Gewenste Oplossing:

Ik ben sowieso niet tevreden, je wordt gewoon voorgelogen en genegeerd. Belachelijk, maar het minste dat je mag verwachten is dat het nu spoedig opgelost wordt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leen Bakker

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leen Bakker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door floortje4
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM