Klacht: Bestelling annuleren of korting toevoegen.

MijnprobleemwilikverholpenhebbenM. op 28 augustus 2019 over lebara in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf lebara
Categorie Mobiele Telefonie
Status Nieuwe klacht
Datum 28 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb gisteravond voor €5 500 mb’s gekocht. Echter bedacht ik me net na de opwaardering dat ik nog een kortingscode had van 50% op mn bestelling. Dus ik heb zojuist contact opgenomen met lebara met de vraag of ze de korting nog kunnen toevoegen en als dat niet kan of ze dan mijn bestelling kunnen annuleren, vervolgens werd mij verteld dat ze de korting niet nog kunnen toevoegen en mijn opwaardering niet kunnen annuleren. Dit is best vreemd want op hun website staat vermeld “ Hebt u online het verkeerde bedrag opgewaardeerd? Lebara kan dit voor u nakijken en eventueel het bedrag vergoeden”.

Gewenste Oplossing:

Als ze de korting toevoegen of als ze mijn bestelling annuleren en dan me mijn €5 vergoeden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over lebara

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over lebara nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie