Klacht: Administratie Lebara krijgt al maanden niet voor elkaar een account fatsoenlijk te koppelen met een telefoonnummer

EricReinders op 09 november 2019 over lebara in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf lebara
Categorie Mobiele Telefonie
Status Nieuwe klacht
Datum 9 november 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb voor mijn dochter een Lebara abonnement aangevraagd via de Readshop.
Deze aanvraag heb ik thuis verder ingevuld op de pc en opgestuurd.
Eerst werd er niet gereageerd, toen na herhaaldelijk contact werd de Sim opgestuurd…. om te ontdekken dat het een prepaid Sim was. Vervolgens werd deze door Lebara aan een verkeerd nummer gekoppeld en na nog meer telefoontjes pas op het afgesproken nummer gezet.
Nu hebben ze het na maanden nog steeds niet voor elkaar dat ik via de website kan inloggen op het account waar het nummer bij hoort, en de rekening details etc kan bekijken.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik via mijn account de gegevens en instellingen van het abonnement kan bekijken en indien nodig kan wijzigen.
Dan nog betwijfel ik of ik abonnement nog wel wil verlengen als het zover is.
Het is haast niet te bevatten hoe slecht voorbereid en onderbemensd dit merk op de Nederlandse markt is binnengekomen...

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over lebara

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over lebara nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door EricReinders
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie