Klacht: klacht tegen leaseproces ( defam)

cowboy1 op 03 oktober 2013 over Leaseproces in de categorie Klachtenbond

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Klachtenbond
Status Open
Datum 3 oktober 2013

Een klant heeft in januari 2006 contact opgenomen met Leaseproces voor hulp bij een zaak, maar na vele jaren is er nog steeds geen voortgang geboekt. De klant uit zijn wanhoop en gebrek aan vertrouwen in het bedrijf, vooral na het lezen van negatieve reacties online.

Mijn Klacht:

Wij zijn begin januarie 2006 bij leaseproces geweest,,,ze zouden zich gaan bezig houden met onze zaak,,,we zijn nu heel wat jaartjes verder en er gebeurd helemaal niets, heb niet meer zo veel vertrouwen in leaseproces,vooral al niet nu ik al de negatieve reakties op internet zie,,,,,help!!!!

Gewenste Oplossing:

Als het eindelijk eens opgelost gaat worden,,en er een einde aan dit slepende conflikt komt,,dit schiet niet op

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leaseproces

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leaseproces nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM