Klacht: Geen lays hot wok chili meer? Wat nu?!?!?!

SuzanneFrancisca op 13 januari 2012 over Lays in de categorie Handelsondernemeing

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lays
Status Nieuwe klacht
Datum 13 januari 2012

Een consument uitte haar teleurstelling over het stopzetten van de productie van Lays hot wok chili chips, die populair waren bij haar en haar vrienden. Ze vraagt zich af waarom deze smaak is vervangen door patatje joppie, dat zij als een slecht alternatief beschouwt. Daarnaast vraagt ze of de hot wok chili chips nog in het buitenland verkrijgbaar zijn.

Mijn Klacht:

Wat ontzettend jammer dat de superchips hot wok chili niet meer gemaakt worden! Dit was echt de favourite chips van mijn vriend en ook van een groot aantal vrienden die er kennis mee maakten bij ons thuis. Ben erg benieuwd waarom de productie gestopt is en de hot wok chili is vervangen voor patatje joppie. Wij vinden patatje joppie namelijk absoluut geen alternatief! ( Sorry maar het is echt niet lekker) Helemaal jammer is dat we nu eigenlijk helemaal geen chips meer eten, omdat niets het meer haalt bij de hot wok chili chips. En liever geen chips dan chips waar je eigenlijk geen zin in hebt, omdat je liever een andere smaak zou willen. Is de chips nog wel in het buitenland verkrijgbaar?

Gewenste Oplossing:

Superchips Hot Wok Chili terug in de supermarkt!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM