Mijn Klacht:
Op 10-03-2020 kocht ik bij La Souris een nieuwe scooter (0km) voor 899,00 euro. Het gaat om een La Souris City. Helaas voldoet het product niet aan de verwachtingen die ik ervan mag hebben.
La Souris heeft aangeboden om het product te repareren, echter moet ik hiervoor 60 euro voorrijkosten bijbetalen. Hier ben ik het niet mee eens.
Al sinds dat ik het product gekocht heb, ondervind ik er problemen aan. Zo deden zowel de snelheidsmeter als de kilometerteller het sinds april al niet meer. Ook komt de kap van het stuur tegen het spatbord van het voorwiel aan, waardoor er een kras is ontstaan en er een krakend geluid ontstaat bij het bewegen van het stuur. Daarnaast start de scooter nu helemaal niet meer. Ik heb de scooter op normale wijze gebruikt en ik vind dan ook dat deze problemen niet hadden mogen ontstaan bij een product van deze leeftijd en voor deze aanschafprijs
Ik maak gebruik van mijn recht om de koopovereenkomst te ontbinden maar ze reageren niet op mijn e-mails.
Gewenste Oplossing:
Ik wil per direct mijn geld terug klaar.

