Klacht: Geen Fatbike, wel €700 ingehouden!

Rossi Frances op 09 juli 2025 over La Souris Scooters in de categorie Brommers, scooters en motoren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 9 juli 2025

Een klant heeft op 13 juni een fat bike besteld bij La Souris en hiervoor bijna €700 betaald. Na herhaaldelijk contact te hebben gezocht, zowel telefonisch als persoonlijk, kreeg de klant te horen dat er een systeemfout was en de fat bike niet geleverd kon worden. Bij het verzoek om terugbetaling, ontving de klant onduidelijke informatie over de mogelijkheden.

Mijn Klacht:

Ik heb bij La Souris een fat bike online besteld op vrijdag 13 juni om 17:47.
De La souris -Father V20 een kettingslot ART-3 120 Maat(cm)
Ik heb hiervoor: €698,99 euro voor betaald.

Zo ben ik 60minuten aan de telefoon geweest om iemand te bereiken, werd de connectie verbroken na 1uur te hebben gewacht en nog €10 euro lichter door de bel kosten.

Op 25 juni ben ik bij La souris op locatie geweest bij Oostplein Rotterdam om de stand van zaken te weten wat betreft wanneer mijn bike geleverd werd.

Daar kreeg ik te horen van de balie medewerker B.K, dat er een fout in het systeem was en ik niet de fat bike kon krijgen die ik al had besteld, omdat het voorlopig niet geleverd werd.

Vervolgens vroeg ik dan mijn geld terug.
Waarop ik als antwoord kreeg dat het mogelijk is om maar een deel van mijn geld terug te krijgen.

Dat La Souris €250 euro van mij in beslag houdt want dat hoort bij het beleid.

Ik heb de La souris beleid goed doorgenomen en dit is oplichterij wat mij is verteld, want mijn situatie komt niet overeen met de voorwaardes waarop mijn geld deels ingehouden moest worden.

De Heer B.K van La souris Oostplein heeft mij gezegd dat hij een andere fat bike voor mij heeft samengesteld voor een grijze fat bike die nog €350 euro duurder is dan die wat ik al had gekocht.

Hier heeft hij een factuur voor opgesteld en mij gezegd het te komen halen voor de 7e van juni. En dan de restante bedrag voor de nieuwe andere fat bike te betalen.
Ik heb hem gezegd dat ik het er niet mee eens was en ik ben weggelopen.

Ik wil mijn volledige aankoopbedrag teruggestort hebben op mijn rekening.
Of de eerste fat bike die ik als eerst besteld heb geleverd krijgen.
Kan dat niet, dan wil ik mijn volledige geld terug.

Ik verwacht hier zo snel mogelijk antwoord op terug want zoals u al kunt zien zijn we al bijna een maand verder.
En ik kan mijn geld ergens anders goed voor gebruiken.

Ik zou het erg vervelend vinden om hier een Derden partij voor in te moeten schakelen.
Dan duurt alles ook nog langer, en ik wil hier klaar mee zijn.

Maar daar ziet het ernaar uit als wij niet samen tot een goede oplossing kunnen komen.

Gewenste Oplossing:

Mijn volledige aankoopbedrag terug!

Of de V 20 fatbike geleverd die ik al heb gekocht!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over La Souris Scooters

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over La Souris Scooters nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht Rossi Frances

8 maanden geleden - Ik wacht nog steeds op mijn geld terug! Geef mij gewoon me geld terug het is niet mijn schuld dat ik wat kon bestellen wat niet leverbaar is!

Alle klachten die gemeld zijn door Rossi Frances
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM