Klacht: gescheurd frame KYMCO PEOPLE S van 2006

kymconederland op 09 juli 2012 over kymco.nl in de categorie Brommers, scooters en motoren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf kymco.nl
Status Open
Datum 9 juli 2012

Een eigenaar van een KYMCO PEOPLE S uit 2006 meldt dat het frame van zijn bromscooter is gescheurd, ondanks goed onderhoud en normaal gebruik. Na een valpartij werd ontdekt dat de ophangingsbeugel van de schokbreker losgescheurd was, wat leidde tot schade aan de scooter en persoonlijke bezittingen. De eigenaar is teleurgesteld in de reactie van KYMCO, die weigert de schade te vergoeden en dreigt met juridische stappen.

Mijn Klacht:

Deze bromscooter is van 2006 en altijd goed onderhouden geweest. nooit zwaarder belast dan persoon van 70 kilo erop zonder bagage of topkoffer.De scooter is gebruikt op normale wegen en niet opgevoerd.Na inspectie na valpartij bleek ophangingsbeugel bevestiging schokbreker achter losgescheurd te zijn van frame.hierdoor ben ik in een bocht onderuitgegaan waardoor er schade is ontstaan (zelfs scherm van gsm gebarsten) De las was niet goed gedaan en ook bros met roest van binnenuit.Dit is gefotografeerd en gefilmd.Volgens Europese richtlijnen moet een frame langer meegaan als 6 jaar en daarnaast is het niet onderhoudsgevoelig onderdeel.Toch wil KYMCONL de schde niet herstellen , nee kreeg zelfs 2 dreigmails dat als ze door mij verlies zouden lijden zouden ze dit op mij verhalen.Wat een slechte service en geld is belangrijker voor KYMCO NL als mensenlevens

Gewenste Oplossing:

herstel frame en schade aan gsm vergoed jas en schoen tel ik nog geeneens mee

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM