Klacht: Stoffering: Bevestiging per sms, niet bellen bij annulering.

Ruud070 op 01 december 2021 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 1 december 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

2 maanden moeten wachten op de gordijnen. Per sms een datum en tijdsblok (10.00-15.00) voor stofferen. Hele dag vrij moeten nemen van mijn werk. Op de dag zelf om 15.15 moeten bellen na geen bericht en geen stoffeerder. Krijg ik te horen dat de stoffeerder heeft genoteerd niet bij het adres te kunnen komen en afspraak is geannuleerd. (We wonen aan een tweerichtingsstraat waarvan één kant deels onder werkzaamheden is, maar wel begaanbaar met de auto.) De servicemedewerker verbaast zich over het feit dat de stoffeerder niet heeft gebeld. Stoffeerder kan niet worden teruggeroepen. Er kan alleen een nieuwe datum worden aangevraagd. Onbekend wanneer dit zal worden, maar ik zal zeker weer een dag vrij moeten nemen! Ik zit ondertussen zonder gordijnen in mijn slaapkamer en er is geen directe oplossing geboden.

Gewenste Oplossing:

Ik wil nog voor het einde van de week dat mijn gordijnen hangen. Per direct een nieuwe afspraak voor stofferen op 02-12-2021.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kwantum

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kwantum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ruud070
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM