Mijn Klacht:
na een bezoek aan Kwantum Tilburg. Is er een laminaat vloer aangekocht met alle benodigd heden die nodig zijn om het geheel af te werken.
Daarnaast is er met Kwantum afgesproken dit door hun te laten leggen. In februari 2022 zijn de laminaat leggers begonnen met het leggen van de laminaat. In een dag lukte dit niet en is een medewerker van Kwantum terug geweest voor de afwerking van het geheel. Zonder enige reactie is na de middag de medewerker van Kwantum vertrokken en heeft kort uit gezegd. Een vloer achtergelaten die niet voldeed aan de afspraken die zijn gemaakt met Kwantum. Er is geen akkoord ondertekend voor afname, maar de medewerker was wel verdwenen. Totaal geen afwerking van plinten omdat de vloeren te ver van de muren liggen. Dit volgens de gewenste manier die Kwantum voorstel, mag je actie ondernemen Eerst naar de winkel, maar deze kunnen echter niets voor je betekenen. Daarna via de klachtenlijn van Kwantum. Als u veel geduld heb en veel tijd krijg je deze te pakken naar 5 maanden. Wachttijden van een uur of langer is normaal. E-Mails verzonden aan het opgeven E-mail adres. tot 5 maal toe. Niet ene reactie is er van Kwantum ontvangen van wij nemen contact met u op. Nu vandaag na 5 maanden tot 45 minuten wachten per telefoon. Is er op genomen door een medewerker. Maar direct werd de verbinding ma 30 sec verbroken. Resultaat een slecht gelegde vloer zonder afwerking. Daarnaast een extern persoon in dienst genomen om alles zo goed als kan op te lossen. Dus extra Kosten. Kwantum helaas dit is geen goede reclame
Gewenste Oplossing:
De gemaakte extrakosten en extra werkzaamheden die gemaakt zijn vergoeden. En een gesprek persoonlijk met de juiste verantwoordelijk van Kwantum voor het niet afnemen van de medewerken die de vloeren hebben gelegd. Dit in gezamenlijk overleg tot een goede oplossing te komen.


