Mijn Klacht:
Bij Kwantum in Zwolle heb ik een PVC-vloer uitgezocht voor meerdere kamers in grijs eiken. Deze wilde ik laten leggen. Voor het inmeten heb ik 40 euro betaald. De verkoopster gaf aan dat ik er rekening mee moest houden dat tussen het opmeten en laten leggen ‘een aantal weken’ wachttijd kon zitten.
De dag na het inmeten ben ik naar de winkel gegaan om de bestelling te plaatsen. Op dat moment bleek dat de door mij uitgezochte vloer niet meer leverbaar was. Daarom ben ik akkoord gegaan met een andere variant grijs eiken. Deze soort kon echter niet worden gelegd door Kwantum. Andere varianten in de kleur grijs eiken waren er niet. De enige optie was een totaal andere kleur vloer uitzoeken. Voor alle PVC-vloeren gold echter een levertijd van 5 maanden, minus 2 dagen: in mijn beleving iets heel anders dan ‘een aantal weken’. Dit is voor mij sowieso niet acceptabel.
Ik heb nu dus 40 euro betaald voor het laten inmeten van een vloer die niet leverbaar is en waarvoor geen goed alternatief wordt geboden.
Gewenste Oplossing:
40 euro retour


