Mijn Klacht:
Een betrouwbaar bedrijf noemde kwantum zich in een excuusmail na wekenlange vertraging door corona. De bestelling zou nog wel komen.. begrip voor vertraging maar service nu is om zodanig treurig dat ik iedereen aanraad nooit naar de winkel te gaan.
Op 3 april een tafel met twee stoelen en kussentjes voor buiten besteld. Een maand later dde tafel en kussentjes gekregen, geen stoelen. Na een week gebeld: zoek geraakt . De oplossing van de klantenservice: annuleren en zelf naar de winkel, 0% service. Ik bestel juist online omdat ik geen auto heb.
Stoeltjes zijn na aandringen opnieuw besteld door klantenservice. Na een maand maar weer eens gebeld. Na 40 minuten wachten aan de telefoon : de stoeltjes zijn uit het assortiment. Nooit bericht gehad, helemaal niks.
Gelukkig hebben we nu kussentjes gekocht bij stoelen die nooit zijn geleverd (waar wel voor betaald is) en een tafel waar geen stoelen meer bij passen. We kunnen het wel even terugbrengen naar de winkel.
Gewenste Oplossing:
Als Kwantum de spullen zelf op komt halen en al het geld retourneert.


