Klacht: Onder deel rolgordijn

Ansje Oostendorp op 10 oktober 2016 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 10 oktober 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Moest rolgordijn even verwijderen voor andere werkzaam heden toen brak er een steuntje af .Wij gingen naar de kwantum winkel in Arnhem op de boulevaard het antwoord wat wij kregen verbaasde ons dat was dat jullie geen onder delen verkopen ..Het was een order van 279.47 euro het zal toch niet zo zijn dat ik een kompleet rolgordijn moet bestellen omdat er 1 hoekje kapot is gegaan.De vraag is kunt U ons aan een hoekje helpen waar het rolgordijn in draait.

Gewenste Oplossing:

Als we een nieuw hoekje voor het rol gordijn hebben.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kwantum

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kwantum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM