Klacht: niet bereikbare klantenservice

nsbc op 16 februari 2021 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 16 februari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

iets besteld in december. Werd uiteindelijk pas na 4 weken geleverd. Toen had ik het niet meer nodig. het kon ook niet geannuleerd worden wat ik al direct had geprobeerd. producten retour gestuurd maar daarna nooit meer iets gehoord en geen geld retour. Gemaild, gebeld, maar je staat uren in de wacht en geen respons. Kortom slechte service.

Gewenste Oplossing:

Ik zou heel graag contact willen met de klantenservice om te horen wanneer ze mijn retour gaan verwerken en ik mijn geld terugkrijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kwantum

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kwantum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door nsbc
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM