Klacht: Levertijd raamdecoratie een half jaar (hoop ik)

Hanskwantes op 27 september 2021 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 27 september 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 15 mei 2021 hebben wij een maatwerk raamdecoratie besteld, 1 stuks! Levertijd 8 weken. Inmiddels nu op 27 september en een aantal emails verder hebben we nog altijd niets. Van de ene corona smoes naar de andere leugen is het laatste nieuws dat het bestelde artikel is afgekeurd en waarschijnlijk geleverd gaat worden in week 45, een half jaar later dus. Ook wordt er soms helemaal niet gereageerd op vragen via mail. Eerst heeft het atelier vertraging door de corona, dan staat het zogenaamd vanaf 20 augustus klaar in een distributiecentrum, maar je raad het al, door corona veel vertraging, laatste nieuws is dat het is afgekeurd en opnieuw in productie wordt genomen. Wij zijn er eigenlijk wel klaar mee.

Gewenste Oplossing:

Snel alsnog leveren en wel voor week 45 en minimaal een flinke korting.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kwantum

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kwantum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hanskwantes
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM