Klacht: Lege doos van een CALEX T2 SPIRAAL SPAAR 5 watt E27 lamp

Jos Marijnissen op 10 december 2012 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 10 december 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

09-12-2012 zijn we bij de kwantum op de woonboulenard in Breda geweest en daar hadden we CALEX 5 watt lamp gekocht Bij de kassa aangekomen hebben we gevraagd om de lamp te controleren of deze wel zou werken.
Nee dat doen we niet was het antwoord van de mevrouw aan de kassa, maar als hij het niet doet dan mag je hem komen ruilen.
Eenmaal thuis aangekomen en we maken de verpakking open hebben we een lege doos gekocht voor 7 euro.(Het was bonnummer 101007 1071 100720 5591 15:32 09-12-2012
Dan kun je wel zeggen je had van tevoren moeten kijken of er wel wat in de doos zat, maar er staat op diverse plaatsen bij de artikenen gelieve de dozen niet te openen

Gewenste Oplossing:

Als we niet hadden gevraagd om de lamp te controleren en er bij diverse verpakkingen bij staat deze niet te openen zou ik zeggen de lamp moet vergoed worden door kwantum.
Een oplossing voor dit probleem is door er plastic seals om de doosjes te doen zodat je gelijk kunt zien of er iets mee is gedaan het is tenslotte weer 7 Euro.
Als de overheid steeds meer gaat afnemen dan nemen deze problemen steeds meer toe.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM