Klacht: Laminaat niet juist gelegd

KWesthofje op 22 januari 2019 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 22 januari 2019

Een klant heeft een klacht ingediend over de levering en installatie van laminaat door Kwantum. Na een lange wachttijd van 1,5 maand en tegenstrijdige informatie over de benodigde materialen en installatie, is de klant ontevreden over de service en communicatie van het bedrijf. De klant had eerder advies gekregen dat er geen inmeten nodig was, maar tijdens de installatie bleek dit niet het geval te zijn.

Mijn Klacht:

Inmiddels 1,5 maand geleden dat ze voor het eerst mijn vloer zouden leggen. 13 december. Laminaat in november al besteld en betaald

Super goed advies van de winkel met de pro comfor ondervloer kan het gewoon gelegd worden geen probleem. (Foto’s van de vloer laten zien)

“Weten jullie het zeker? Moet er niet ingemeten worden vroeg ik nog” “ nee dat hoeft niet, hiermee kan het prima” aldus de winkel.

Dus de eerste keer dat er gelegd zou worden, netjes vrij van werk …. ja ging niet door. Eerst moest de vloer belegd worden met spaanplaat. Anders loop je het er binnen 3 maanden uit en daar geeft kwantum geen garantie op aldus de stoffeerder.
Ook moest ik groene onderplaten hebben en niet de grijze. En natuurlijk doorloopstrips niet te vergeten.

Hierover contact gehad met de klantenservice, mevrouw er moet een nieuwe bon aangemaakt worden. U word hierover terug gebeld door de winkel… natuurlijk gebeurt dat niet, wat een verrassing. Volgende dag weer gebeld met de klantenservice ooh er hoeft toch geen nieuwe bon gemaakt te worden de wijzigingen zijn doorgevoerd. Als de stoffeerder komt neemt hij de juiste materialen mee.

€500,- en een aantal dagen verder, huis belegd met spaanplaat.

Poging 2 tot vloer leggen 24 dec: weer netjes vrij van werk, nog steeds de zelfde ondervloer mee gegeven aan de stoffeerder. Gelukkig ligt de spaanplaat zo strak dat dit geen probleem meer is verschil is alleen maar €10,- per pak..
geen doorlegstrips dus weer aan de telefoon met de klantenservice. Zelf naar de winkel rijden om de strips te halen. Omdat ik er tussen gezet ben geen tijd om alles in 1 keer af te maken.
Dus nu ligt de woonkamer en keuken en een deel van 1 slaapkamer.

Poging 3 tot vloer leggen 28 december: Alle slaapkamers klaar, maar 7 pakken laminaat te weinig dus de hal en overloop kan niet gelegd worden. Je raad het al weer aan de telefoon met de klantenservice en de winkel. Ooh ze hebben tijdens het bestellen niet de juiste maat ingevoerd. Ja dan komt u inderdaad 7 pakken te kort. Dat wordt nog €260,-… nou nee dus jullie fout niet de mijne ik betaal helemaal niks meer. 20 min verder oké dan krijgt u dit als compensatie.. heel fijn dankjewel…

Dan gaan we nu even kijken naar hoe het gelegd is (zie foto’s)

Ja daar wordt niemand blij van. Dus een mail gestuurd hierover. Na een week nog geen reactie….

Vandaag poging 4, 9 januari:komt er weer een stoffeerder, deze komt alleen de hal en de overloop leggen maar niks oplossen daar is geen tijd voor ingepland. Dus na de 100e x bellen met de klantenservice wordt de mail nu eindelijk doorgezet naar de juiste afdeling.

Waarna ik ook nog te horen krijg van de ooh zo aardige mevrouw, ja als u het niet laat inmeten en laminaat te kort komt is dit uw eigen schuld. Nee als jullie gewoon de juiste maten hadden ingevoerd was dit helemaal geen probleem geweest !!

Ik woon nog steeds niet in mijn huis en er moet weer een nieuwe afspraak gemaakt worden om het op te lossen.

Poging 5, 15 januari: alles wordt nagekeken en er wordt een rapport opgesteld zodat alles gemaakt kan worden.
Uitsluitsel van de controlleerende stoffeerde: alle ruimtes moeten vervangen worden.

Poging 6, 22 januari: weer vanaf 8 uur aan het wachten. Om 12 uur gebeld waar ze blijven. De ploeg is onderweg mevrouw aldus kwantum…. 14:00 gaat de telefoon… de afspraak gaat niet door en moet verzet worden Naar morgen.
Compensatie? Ja die heeft u al gehad in de vorm van nieuw laminaat! Nou echt niet dat ik daar mee akkoord ga.

Gelukkig weet kwantum keer op keer op keer teleur te stellen.

Gewenste Oplossing:

Per direct nieuwe vloer, en compensatie voor alle ongemakken

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kwantum

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kwantum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM