Klacht: Koordhanger van plisségordijnen zeer slecht!

MMD_72 op 19 december 2023 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 19 december 2023

Een klant heeft plisségordijnen besteld bij Kwantum, maar ondervindt problemen met de koordhangers, waarbij de draden regelmatig loskomen. De klant heeft moeite om contact te krijgen met de online klantenservice, die hen doorverwijst naar de winkel, waar geen oplossing wordt geboden. De enige voorgestelde oplossing is dat de klant de gordijnen zelf naar de winkel moet brengen voor beoordeling.

Mijn Klacht:

Enkele maanden geleden hebben wij een set (3) plisségordijnen bij Kwantum besteld. Inmiddels schieten de draden met enige regelmaat uit de koordhangers. (Bij de bredere gordijnen waar er dus onvoldoende kleine gaten zijn om de draden door te doen) Het betreft een online bestelling, de online klantenservice is echter onbereikbaar, mocht je ze wel te pakken krijgen sturen ze je door naar de winkel die je weer terugstuurt naar de online klantenservice. Volgens de winkel is de enige oplossing dat mijn seniore ouders de kwetsbare gordijnen van de muur halen, vervoeren naar een winkel ter beoordeling van een medewerker die dan gaat kijken wat en of ze iets kunnen doen. (Alle mails, foto’s en eerdere uitleg naar de online klantenservice waren tevergeefs)

Gewenste Oplossing:

Wat ons betreft horen de draden er niet elke keer uit te vliegen. Ik ben echter bang dat het bij de productie niet helemaal goed is gegaan. (Te kleine klemmetjes of het grote gat had niet gebruikt moeten worden) Inmiddels heb ik uren tevergeefs aan de telefoon gehangen, emails worden eigenlijk niet beantwoord en ben ik herhaaldelijk van het kastje naar de muur gestuurd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kwantum

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kwantum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MMD_72
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM