Klacht: KLACHT BETREFT GORDIJNEN

swinnenchris op 29 mei 2019 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 29 mei 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Na een klacht betreft de scheefgemaakte overgordijnen vanuit de winkel te Wommelgem onder het ordernummer 457973156 de Jaegher Marcel laat ik u weten dat ik de service niet pik.. Eerst stuurt de winkel ons door met de klacht naar klantenservice waarop klantenservice ons terug doorstuurt naar de winkel wel met de uitleg dat de foto’s goed ontvangen zijn, waarop de winkel geen hulp wil bieden en de foto’s zogezegd niet kan openen. Vraag ik me af waarom de klanten service ze dan doorstuurt. Het personeel antwoord met dat het HUN NIET INTERESSEERD terwijl ik verwacht dat scheefgemaakte gordijnen aan de hand van de bijgevoegde foto’s een duidelijk beeld tonen. Op de vraag van even op mail te zetten dat ik de overgordijnen terugbreng en mijn geld terug wil kan ook geen gehoor worden gegeven, alsook niet op de vraag zet mij op mail dat ik ze kan terug opnieuw laten maken zonder bijkomende kosten. Aan jullie nu de keuze om dit duidelijk op mail te zetten. Ik ga niet wachten op nog is een rekening of geen gordijnen terug. Zo niet stuur ik het naar de geschillen. Ik ben dit soort gedrag grondig beu en als u een klantenservice hebt laat hem dan duidelijk goed werken. En leid uw personeel op. U spreekt op uw site van een klantenservice en een klachtenservice blijkbaar werkt geen van beiden.

Gewenste Oplossing:

Oplossing 1. GELD TERUG als u de fotos bekijkt die toegestuurd zijn snapt u waarom

2. op e mail opnieuw maken zonder bijkomende kost klant

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kwantum

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kwantum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM