Klacht: Bezorging 3 dagen!

Fuckoff kwantum op 09 maart 2022 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 9 maart 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik wacht al sinds gisteren namiddag op mijn vloer, die geleverd zou worden tussen 12:40 en 14:40. Om 15:10 heb ik gisteren gebeld naar kwantum. Telefoongesprek duurde een half uur om te weten te komen dat mijn pakket tegengehouden was doordat camionette overbeladen was, maar ze zouden mijn vloer die avond nog leveren. Niet dus! Vandaag stond ik er ook op te wachten om nu pas een mail te krijgen om een nieuwe datum te kiezen voor mijn levering. Vandaag stond al niet meer als keuze. Nu ben ik dus al twee dagen thuis om op die vloer te wachten en nu moet ik al een derde dag vrij maken hiervoor!!! Goedkope vloer, maar duur in geduld en verspilde tijd!!

Gewenste Oplossing:

Als ze een mens een keer tegoei zouden informeren als er iets fout gaat met de planning! Dat op zen minst!

Ik bestel niet meer bij kwantum! Dat is mijn oplossing!

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kwantum

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kwantum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Fuckoff kwantum
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM