Klacht: bestelling

xBDx op 08 juni 2021 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 8 juni 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

twee items besteld (26-05) en er werd al wel aangegeven dat het een dag of 5 kon duren. Ik blij dat de volgende dag al een melding was van PostNL dat een zending er aan zat te komen.
Alleen staat die melding er nu nog in (08-06)
Ik heb gemaild en gebeld en ben vriendelijk gebleven. Maar geen concreet antwoord. Wel een track en trace nummer. Maar die had ik al. De items staan inmiddels ook niet meer op de website, dus ze hebben het gewoon niet….. Prima maar zeg dat dan. Inmiddels de items ergens anders gevonden en ik wil mijn geld terug asap.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kwantum

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kwantum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door xBDx
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM