Klacht: Afspraak na komen

Cm van Zundert op 02 mei 2022 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 2 mei 2022

Een klant heeft een zeil besteld voor zijn appartement en verzocht om een snelle levering vanwege persoonlijke omstandigheden. Ondanks een afspraak voor 3 mei en de mogelijkheid van een eerdere datum op 25 of 26 april, ontving de klant geen bevestiging per e-mail en kreeg hij tegenstrijdige informatie van de klantenservice. Uiteindelijk bleek dat de monteurs op 25 april voor de deur stonden, terwijl de klant dacht dat de installatie op 3 mei zou plaatsvinden.

Mijn Klacht:

Zeil besteld voor heel mijn appartement. Gevraagd om snel te laten leggen ivm persoonlijke omstandigheden. Afgesproken om op 3 mei te leggen, indien mogelijk 25 of 26 april. We zouden 1 dag van te voren via mail bericht krijgen.
Voor de zekerheid vrijdag van te voren naar klantenservice proberen te bellen. Na 3 keer meer dan 20 minuten in de wacht te hebben gestaan besloten om naar kwantum te rijd3n om te vragen wanneer ze zouden komen. Volgens personeel zou het 3 mei gelegd worden en niet 25 april. Ook geen mail ontvangen. Ik ben dus gewoon gaan werken 25 april. Bleek later dat ze voor de deur hadden gestaan om zeil te leggen.
Ik nam aan dat ze nu 3 mei zouden komen. Op zaterdag 30 april toch maar even na gaan vragen. Personeel kon die dag niet zeggen of dit ook zo was. Ze zouden er maandag meteen achteraan gaan. Maandag weer geprobeerd klantenservice te bellen zonder resultaat. Je staat gewoon onacceptabel lang in wachtrij.
Weer contact gezocht met winkel. De datum 3 mei was geannuleerd omdat 25 april was ingepland. Misschien jandig om ook de klant in te lichten. Dus nu geen zeil, geen datum. Het interresseerd hun niets. Ze zijn nu een nieuwe datum aan het zoeken. Ik vraag me af waatom je een nieuwe datum moet zoeken? Ik vind gewoon dat deze week mijn zeil gelegd moet worden. Alles en iedereen heeft dit weekend vrij gepland om ons te helpen verhuizen. Ik heb vakantiedagen opgenomen. Alles kwijt. Hoop dat ik schadevergoeding krijg. Kwantum heeft geen mail gestuurd dat ze kwamen.

Gewenste Oplossing:

Dat er voor zaterdag 7 mei gelegd wordt en vergoeding van vrij genomen uren in totaal 18 uur.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kwantum

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kwantum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Cm van Zundert
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM