Klacht: Krant hangt elke morgen uit de brievenbus

4-Shimmel54 op 12 januari 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 12 januari 2021

Een lezer van het Algemeen Dagblad heeft aangegeven dat de krant dagelijks half uit de brievenbus hangt, waardoor deze soms nat wordt. De lezer verzoekt om de bezorger te informeren dat de krant volledig in de brievenbus moet worden geplaatst.

Mijn Klacht:

Kan er aan de bezorger door gegeven worden dat de krant helemaal door de brievenbus moet hij hangt er elke morgen uit en word soms nat

Gewenste Oplossing:

Wanneer hij weer helemaal door de brievenbus is gedaanten niet er uit hangt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 4-Shimmel54
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM