Klacht: Verhuizing: Kpn stuurt ons van het kastje naar de muur.

Petervi op 07 april 2022 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 7 april 2022

Na het doorgeven van een verhuizing aan KPN op 11 maart 2022, bleek interactieve TV op het nieuwe adres niet mogelijk. KPN zou Digitenne leveren, maar na herhaaldelijk bellen en toezeggingen over levering op 30 maart, ontving de klant op die datum nog steeds geen apparatuur, waardoor de televisie niet functioneerde.

Mijn Klacht:

11 maart-2022 jongstleden onze verhuis dd 25 maart doorgegeven aan KPN. Op ons nieuwe adres is interactieve TV niet mogelijk. Wij krijgen daarom volgens de dame aan de lijn Digitenne. Vervolgens hoor ik niets en bel 21 maart op over hoe en wat. Meneer, geen zorgen, wanneer wilt u apparatuur binnen hebben, 25 maart… dat is helemaal goed. 28 Maart zie ik dat er vanuit KPN niets is binnengekomen en ik bel KPN op (… de boodschap ‘wachttijd tussen de 8 en de 12 minuten’ kan ik ondertussen wel dromen!). Sorry sorry mijnheer, ik zie dat er niets is uitgeleverd… excuus, ik maak meteen alles in orde en u krijgt binnen 3 werkdagen (uiterlijk woensdag 30 maart) alles thuisbezorgd! Woensdagavond 30 maart is de beeldbuis nog steeds zwart omdat Digitenne niet is binnengekomen. Ik bel opnieuw op en jawel, sorry maa nu gaat het wel lukken en uiterlijk vrijdag 1 maart moet alles bij u binnen zijn! Ook vrijdag mis ik de uitzending van de enige serie die ik volg op tv (Flikken Maastricht) omdat er geen Digitenne is binnengekomen. Die vrijdag heb ik weer een wedewerker van de KPN aan de lijn die alle antwoorden schuldig blijft en maar voor de zoveelste keer de order voor Digitenne inzet…. Ik word moe van die club….. Zaterdag 2 april ben ik erg pist-off en zoek via social media contact met KPN, en zie.. Ik krijg contact! Sorry sorry mijnheer, echt excuus, had niet mogen gebeuren: wij gaan dat rechtzetten!!!! Na wat contact heen en weer blijkt dat de apparatuur van Digitenne vanuit een hele speciale afdeling komen (Zo schreef die kerel dan echt!) en dat de uitlevering op basis van binnenkomst van de order is…. alsof zo’n digitene-kastje een wereldproduct is waar half Nederland op zit te wachten. Enfin, persoon wist mij ook nog te vertellen dat de wachttijd geen 3 werkdagen was maar 5 (!) werkdagen. Alibaba uit China levert eerder uit. Oké, wij zijn nu 5 werkdagen verder en u vermoed het al….. geen Digitenne! Ik word zo moe van die club. Ik heb ook geen zin meer om 08000402 te bellen want ik kan het zinnetje ‘wachttijd tussen de 8 en de 12 minuten’ niet meer horen. Ik hoop… ik hoop echt dat er iemand bij KPN is die wel service kan bieden….

Gewenste Oplossing:

Snelle levering van het product en dat iemand van KPN opbelt die wel iets voor elkaar krijgt!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Petervi
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie