Mijn Klacht:
ik heb mijn klacht uitgewerkt en aan KPN gestuurd op 08-09-2021, ik hoop hiermee duidelijkheid te geven en mensen geen valse hoop te geven. Hieronder mijn brief waar ik nog steeds geen reactie op hebt gehad.
Geachte heer/mevrouw 08-09-2021
Kenmerk: valse beloftes
Veel beloftes maar uiteindelijk niet, dit is mijn gebeurd tijdens een telefoontje aan de KPN.
Ik wilde eens informeren naar aanbiedingen en dat is mijn uiteindelijk deels wel gelukt met de tv, maar toe we dat hadden geregeld begon die juffrouw ook over onze mobiel (2 stuks) dat kon ook goed koper.
Die juffrouw had een aanbieding voor ons, nu hebben we 1500 mb en 300 bel min/sms voor € 12,30 p mnd. haar aanbieding zou zijn 3000 mb en 300 bel min/sms voor € 11,50 met een contract van 2 jaar.
Ik dacht prima gaan we doen, alleen moest ik nog wat persoonsgegevens doorgeven die ik niet bijdehand had die juffrouw vertelde toen dat ik die dan maar de volgende dag gewoon onder datzelfde telefoon nummer kon doorgeven oké dacht ik zal ik doen.
De volgende dag gebeld, kreeg ik te horen dat dat voorstel niet mogelijk was (man was erg onvriendelijk) heb toen gezegd dat ik het gesprek beëindigd, heb toen via KPN een klacht ingediend, kreeg diezelfde dag een reactie met de mededeling dat dat voorstel niet mogelijk was, dit ging er bij mijn niet in zo werkt dat niet heb weer een klacht ingediend.
Kreeg op vrijdag 27 augustus om 14:33 een telefoontje van KPN, ikzelf liep toen te wandelen op de dijk die juffrouw vertelde dat zij de klachten behandelde en wilde ons tegemoetkomen met dat voorstel, wel vertelde zij dat die persoon die dat heeft veroorzaakt mijn moest terugbellen omdat zij dat probleem moest oplossen (dat werd nog benadrukt door haar).
Nu inmiddels weer bijna 2 weken verder en mijn heeft nog niemand teruggebeld.
Dit zijn allemaal valse beloftes, iemand blij maken met een dooie mus ik hoop dat ik hier een reactie op krijg want begrijp me goed hier gaan wij niet verder mee!
Met vriendelijke groet;
Wim van Kuijk
[email protected]
Gewenste Oplossing:
Afspraken na komen, dan ben ik pas tevreden over de KPN


