Mijn Klacht:
Ik heb nu een maand dit internet bellen tv van KPN die staat vult u het in ? Werken doet het niet voor de paas dagen KPN gebeld dat mijn decoder niet werkte en deze zou even na de paas omgeruild worden en ja je raat het al niets dus veel ge l. u l maar afspraken nakomen nee hoor waarom ook wij zijn het Koninklijk bedrijf dat al jaren het monopoly in handen heeft dus waarom de klant te gemoed komen kast inspanning en daar doen wij niet aan.
Wat wij wel doen de KPN is de klant vele leugens en verkeerde antwoorden geven dan zijn we er maar van af toch KPN.
Nu weer vandaag 28 april nieuwe decoder na drie weken en wat nu ook deze werkt niet de technische dienst is een aan fluiting verdiend geld met eelt kweken, ja want daar is KPN erg goed in geworden in de loop der jaren.
Nu weer mag ik wachten maar ook de volle pont betalen niks compensatie of wat ook maar nee het werkt niet wel het gehele bedrag van de maand betalen diefstal is het verrijking van de KPN kas daar is KPN goed in.
Ze doen niets betalen moet je of je nu in je recht staat of niet je blijft en bent een nummer en meer als dat ben je niet, Dank KPN echt niet
Gewenste Oplossing:
Mijn abonnement per direct beëindigen met terugwerkende kracht zonder kosten ik heb al genoeg betaald om mij aan te melden maar niets goed ontvangen.
dit wil ik zonder kosten dit op geheven worden .

