Klacht: Totaal geen flexibiliteit en inlevingsvermogen naar de klant

John Friggen op 28 september 2015 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 28 september 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Door onduidelijke rede heeft een zoon van mij een achterlijk duur en Onnodig abonnement voor 06 aangesmeerd gekregen.
Toen ik daar achter kwam (ik geef toe erg laat en ver na de twee weken opzeg termijn), kon KPN er zo gezegd niets meer aan doen.
Ik vind het schandelijk dat zo’n groot bedrijf geld opeist voor niet geleverde diensten.
Het toestel is ook nog eens verouderd.en haperd.en mijn zoon gebruik maar een fractie van de data van het abonnenment.

Weggegooid geld dus….Maar de KPN weet daar wel raad mee. 🙁

Gewenste Oplossing:

Alsnog beëindigen van het overbodig en ongewenste abonnement.
of,
Als deels een vergoeding van de onnodig betaalde termijnen bedragen, een smartphone aanbieden dat wel goed functioneert, zodat er ook daadwerkelijk data gebruikt kan gaan worden !

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie