Mijn Klacht:
betaling netjes verricht toch afgesloten. Wordt niet gecorrigeerd.
Gewenste Oplossing:
Ik beëindig contract. Excuses op zijn minst. IK heb aangegeven 30-12 dat ik 17 december gewoon via ideal heb betaald. Wordt niet eens naar gekeken door de medewerker, alleen maar melding dat ik binnen 24 uur weer wordt aangesloten. Ik heb netjes gisteren dus dubbel betaald. Maar 24 uur geen telefoon betekent het missen van opdrachten, ik ben zelfstandige.
Ik kan alleen naar kpn betaalbewijs.nl betalingsbewijs sturen maar dat duurt 24 uur, desondanks toch gedaan gisterenmiddag.
Ondanks dat ik dus netjes betaald heb is mijn telefoon nu afgesloten. Ik ben al twee jaar trouwe klant en voldoe altijd aan mijn betalingsverplichting. Daar wordt ook niet naar gekeken. Wil je de klantenservice bereiken, storing!! Kan niet, wil je de klachtenafdeling bereiken, kan niet storing, misschien na 13.00 uur vandaag wordt dan gezegd. Wat een amateuristisch bedrijf en dat voor KPN, die voordoet dat zij de grootste speler is op communicatiegebied in Nederland. Ik koop contract af en wil snel van dit a-sociale bedrijf af.

