Mijn Klacht:
Ik heb sinds mei al problemen met het pakket dat ik in december heb gekregen. Vaak heb ik met de klantenservice gesproken en aangegeven dat de internetverbinding en de verbinding met mijn televisie verbroken wordt daarmee krijg ik dan de melding dat ik opnieuw moet opstarten. Tijdens het gesprek dat ik heb gehad met een van uw medewerkers is mij gezegd dat het aan de router ligt en dat er een nieuwe opgestuurd zou worden welke ik, na ontvangst, heb geïnstalleerd, maar de problemen bleven bestaan. Ik zat s’avonds de wereldkampioenschappen te kijken toen Nederland moest spelen en en kreeg tijdens de wedstrijd steeds weer een foutmelding. Ik heb toen de klantenservice gebeld en gezegd dat ik er van baal dat ik niet normaal naar de voetbalwedstrijd kon kijken en dat het probleem ook steeds erger werd, ik kreeg toen als reactie van de medewerker van de kpn dat hij ook niet kon kijken want hij was aan het werk.. Er kon een monteur komen maar hij dacht dat het aan mijn bekabeling lag en vertelde mij dat ik dan de kosten van de monteur ook zelf moest betalen. De monteur is een paar dagen na dit laatste gesprek langs geweest en kon het probleem ook niet vinden, en hij zou een andere monteur laten komen, welke inmiddels is langs geweest maar het probleem ook niet op heeft kunnen lossen.
Een ander punt is dat ik onlangs heb gebeld en gevraagd wat het kost als ik mijn internet zou verhogen. De medewerker zei me dat dat 5 euro per maand kost, waarop ik vroeg of er dan nog dingen in mijn abonnement zouden veranderen. Nee, zei de medewerker, waarop ik akkoord ben gegaan met sneller internet, dit zou de maand erop in gaan.
De volgende maand kreeg ik een meer dan verwachte, hoge rekening waarop ik weer heb gebeld met de klantenservice over hoe dat kwam. Als reactie kreeg ik dat ik voor anderhalve maand internet moest betalen en dat mijn kortingen weg zijn omdat ik mijn pakket had veranderd. Ik heb toen aangegeven dat ik het daar niet mee eens ben en dat ik verkeerd ben voorgelicht, maar de persoon zei dat dat niet meer mogelijk was. Wij, mijn vriendin en ik, kunnen niet normaal tv kijken en mijn vriendin kan niet normaal haar zakelijk gerelateerde dingen doen op internet.
Wij hebben ook een abonnement op Netflix en daar betalen we 10 euro per maand voor maar kunnen niet ongestoord een film kijken omdat de verbinding dan weer wegvalt.
Te vaak per dag hebben wij een storing.
Terwijl ik deze klacht schrijf heb ik zo’n 6 keer een storing gehad zodat het internet het niet doet. Ik overweeg stappen te ondernemen om de consumentenbond in te lichten.
Groet,
Henk Feenstra
Gewenste Oplossing:
Ik verwacht dat het probleem binnen een korte tijd wordt opgelost en ook een vergoeding voor het ongemak en de frustratie die een en ander zoals veroorzaakt.

