Klacht: STOP MET BELLEN!

SharonCTF op 19 juli 2023 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Nieuwe klacht
Datum 19 juli 2023

Een klant van KPN ervaart hinder van frequente telefoontjes zonder achtergelaten berichten, waarbij de voicemail enkel geluiden van een callcenter bevat. Na het terugbellen en het uiten van zijn onvrede, kreeg hij geen gehoor voor zijn klacht en blijft de salesbenadering doorgaan. Ondanks zijn jarenlange tevredenheid met KPN, vindt hij deze situatie zeer vervelend.

Mijn Klacht:

Ik word ontzettend vaak gebeld door KPN zonder dat er een bericht achtergelaten wordt. Het voicemailbericht wat opgenomen wordt, bestaat uit geluiden uit een callcenter. Geen terugbelverzoek, geen bericht waarover gebeld wordt. Zojuist heb ik teruggebeld en mijn beklag gedaan hierover en vervolgens gaat de callcenter bro gewoon door met zijn sales praatje. Ongelooflijk! Ik vink daarom ook aan dat de klacht niet gemeld is, aangezien er toch niets mee gedaan wordt.
Ik ben al jaren tevreden klant bij KPN, maar dit is ECHT VERVELEND!

Gewenste Oplossing:

Stop met bellen met aanbiedingen
Spreek een boodschap in op de voicemail
Stuur een e-mail met een aanbod
Maak een afspraak voor dit aanbod

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Reactie van de melder van de klacht SharonCTF

2 jaren geleden - Waarom wordt deze klacht niet in behandeling genomen?

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door SharonCTF
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie