Mijn Klacht:
L.S.,
Hierbij wil ik alle abonnementen per direct opzeggen van mijn tante mw. H. B.-D. (klantnummer 9090…….).
Mijn tante is 91 jaar en heeft last van beginnende ouderdomsverschijnselen (dementie).
Ze is door jullie een duur abonnement aangesmeerd, anders kan ik niet omschrijven.
Mijn tante gebruikt alleen de vaste telefonie en tv. Haar mobiel is voor dringende zaken alleen.
Ze is niet meer in staat om door de wirwar van informatie van jullie colporteur heen te kijken en heeft in goed vertrouwen een document getekend waarmee ze kwa prijs fors omhooggaat.
Op woensdag 2 februari is het abonnement opgezegd, daar hebben we ook een schriftelijke verklaring van ontvangen (zie bijlage).
Zonder goedkeuring van mijn tante is hierna direct een nieuwe bestelling ingevoerd (zie bijlage).
Daar heeft ze nooit omgevraagd.
Op 2 februari is mijn tante ten val gekomen en heeft daarbij haar schouderblad en middenvoetsbeentje gebroken.
Na enige dag in het ziekenhuis is ze verplaatst naar een verpleeghuis. Mijn tante is weduwe, zonder kinderen en kon tijdelijk niet thuiswonen.
Na telefonisch contact met jullie klantenservice die nagenoeg onbereikbaar is, kreeg ik te horen dat we te laat waren om het abonnement van 2 februari op te zeggen en dat dit alleen nog kon met een medische verklaring. Deze is bijgevoegd.
Overigens is toen ook haar vaste telefoon afgesloten. Ondertussen is ze alweer in de derde week thuis. Daardoor is ze niet bereikbaar voor familie en haar huisarts.
Mijn tante kan niet overweg met een smartphone. Ik heb zo mijn bedenkingen over deze werkwijze.
Onnodig te vertellen dat binnen onze familie door deze werkwijze van KPN er weinig mensen zullen overstappen naar jullie.
Ik zie graag per omgaande een bevestiging dat alle abonnementen met KNP zijn opgezegd zodat ze via een andere aanbieder weer normaal voorzien kan worden van de diensten die haar nu ontbreken.
Mochten er vragen zijn, dan kunt u mij bereiken op 06 —- —-.
GD
(neef van mw. H B-D)
Gewenste Oplossing:
1) Per direct stopzetten van alle abonnementen met KPN.
2) Directe vrijgave vaste telefonie zodat we die via een andere aanbieder kunnen laten aansluiten.
3) Excuses voor deze werkwijze


