Klacht: Schandalige en onfatsoenlijke afhandeling van opgezegd contract!

Zakelijk gebruiker Jeroen Twello op 29 april 2022 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 29 april 2022

De klager heeft in september telefonisch aangegeven het contract met KPN niet te willen verlengen, maar ondanks herhaaldelijk contact heeft KPN het contract pas later beëindigd. De klager ontving een brief waarin werd verzocht om betaling, terwijl er al afspraken waren gemaakt over de beëindiging van de diensten, wat als onfatsoenlijk en schandalig wordt ervaren.

Mijn Klacht:

In september telefonisch gesproken over verlenging contract KPN EEN. Toen aangegeven de diensten niet meer nodig te hebben en afgesproken met desbetreffende betrokken medewerker dat het contract niet verlengd diende te worden. Dit zou worden op gepakt.

Na veelvuldig contact, telefoontjes, e-mails etc vandaag de onfatsoenlijke brief ontvangen dat de diensten zijn beëindigd (eindelijk nadat we gestopt zijn met betalen) maar dat we alsnog verzocht worden te betalen voordat het incassobureau wordt ingeschakeld.

Dit is echt een schandalige manier waarop met klanten wordt omgegaan: je wordt van kastje naar de muur gestuurd, niemand neem maar enige vorm van verantwoordelijkheid en het enige wat ze doen is het sturen van zakelijke brieven waarmee je het kan doen.

Ik ben echt helemaal klaar met deze onfatsoenlijke wijze waarom men klanten te woord staat. Het gaat hier over telefonie en internet: dus ik zou zeggen, pak de telefoon en neem gewoon contact op met een bedrijf dat de gehele contractperiode gewoon netjes zijn rekeningen heeft betaald. Blijkbaar snapt niemand meer dat diegene die de brief opent ook gewoon een mens is waarmee gesproken kan worden.

Mocht iemand van KPN zich geroepen voelen om hier toch nog wat aan te doen: jullie kenmerk is 377036547022539.

Gewenste Oplossing:

Crediteren van de kosten die per november gemaakt zijn. En mocht men van mening zijn dat deze zaak genuanceerder ligt: dan gewoon telefonisch contact opnemen met ons om het op te lossen. Gewoon op een manier zoals het in de wereld normaal gesproken gaat..

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Zakelijk gebruiker Jeroen Twello
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie