Klacht: Pre-paid tegoed van ruim € 30,00 binnen1a2 weken zonder te bellen.

Rita Verboort op 06 november 2014 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Nieuwe klacht
Datum 6 november 2014

Rita Verboort heeft recent haar pre-paid beltegoed bij KPN opgewaardeerd, maar merkt dat het saldo zonder haar toestemming is verlaagd naar € 0,93. Ze vraagt om een overzicht van haar verbruik en geeft aan dat ze overweegt over te stappen naar een andere provider als haar vertrouwen in KPN niet hersteld kan worden.

Mijn Klacht:

Heb recentelijk mijn pre- paid beltegoeden opgewaardeerd en niet gebeld, maar is wel tot € 0,93 gereduceerd . Ik heb nergens opdracht toe gegeven, kies bewust voor pre-paid en wordt toch benadeeld.
Gaarne een overzicht van mijn verbruik, indien dit niet mogelijk is stel ik mijn vertrouwen in KPN op en ga over naar een andere provider.
Mijn mobiele nummer is : 0610833317.
Met vriendelijke groet, Rita Verboort

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als bovenstaande vragen worden beantwoord en minstens € 40, 00 retour wordt gestort op mijn mobiele nummer.
Verder verwacht ik dat ongevraagde aanbiedingen zonder schriftelijke accoord verklaring van gebruiker voor de toekomst achterwegen blijven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie