Mijn Klacht:
Geachte Heer/Mevrouw
Ik schrijf u met een ernstige klacht over uw service.
op 3 maart j.l zijn wij door uw monteur aangesloten op 4 G lokaal. Dit ivm het slechte internet in het buitengebied waar wij wonen. Hoewel dit ons op hogere kosten jaagt hebben wij toch besloten een 100gb internet bundel te nemen, daarnaast blijft de vaste internet bundel onontbeerlijk. Wij moesten wisselen van tele2 waar wij jarenlang probleemloos internet hebben genoten naar KPN.
Het leek een goede keuze voor ons bedrijf, een zorgboerderij en gezinshuis met meerdere jeugdige clienten beschermd wonen die voor opleidingen gebruik moeten maken van internet, ook ons bedrijf is voor een groot deel afhankelijk van internet.
Echter: vanaf 3 maart werkte wel de 4G verbinding, maar hebben wij geen vaste telefonie meer.Hieraan hebben wij al talloze telefoontjes gewijd en daarmee vele belminuten met de enige telefoon die nog wel gebruikt kan worden, de GSM. Voor een bedrijf een kleine ramp kan ik u zeggen.
Ook hebben wij sinds enkele dagen geen vast internet meer omdat het vaste internet niet meer werkt is nu dus ook de 4G bundel op.
Weer hebben wij gebeld, over zowel telefonie als internet en de enige oplossing die uw bedrijf ons kan bieden is een noodoplossing met een dongel, verder wordt ons door u medegedeeld , na twee keer een half uur in de wacht te hebben gestaan. ( ik overdrijf niet, kan u de minuten tonen in de mobiele telefoon) hebben we voorts te horen gekregen dat wij pas op 4 april mogen hopen op internet en naar wij hopen ook telefoon.
Wij lijden als bedrijf schade . onze clienten krijgen niet waar ze voor betalen, maar ook belangrijke contacten als CJG’s , jeugdzorginstanties, provincie en voogden kunnen ons niet bereiken hetgeen leidt tot imago schade. Wij stonden altijd bekend als snel reagerend, adequaat optredend en goed bereikbaar. Op dit moment bezitten we 1 laptop met een internet toegang via een dongel die wij als noodvoorziening mochten ontvangen, dit met een 15 gigabyte tegoed erop.
de eenvoudigste oplossing ligt voor de hand.
De 100 GIGABYTE 4 G verbinding die op is door uw nalatigheid ( immers wij hebben GEEN vaste verbinding dus de gigs waren rap opgebruikt) kan geactiveerd worden zodat wij tot 4 april in elk geval via het internet bereikbaar zijn als bedrijf.
Ik wijs u nog op de verdere schade die wij lijden:
wij betalen nog een maand door voor ons tele2 netwerk dat echter al is afgesloten
wij betalen KPN voor diensten die zij niet levert
wij betalen netflix voor een abonnement dat wij niet kunnen gebruiken
wij missen belangrijke zakelijke telefoontjes
wij lopen clienten mis en daarmee inkomsten die belangrijk zijn voor ons bedrijf
Graag wijzen wij erop dat als WIJ ons eind van een contract niet houden KPN ons wel weet te vinden. Als Wij echter van KPN redelijkerwijs de diensten vragen die zij ons contractueel hebben toegezegd, hangen we in de wacht en worden afgescheept met 1 enkele dongel .
Wij verwachten ten eerste dat u aan uw verplichtingen naar ons als client voldoet, en ten tweede verwachten wij een redelijke schadeloosstelling voor op zijn minst de gemaakte kosten voor tele2 en netflix.
Dit is voor ons niet acceptabel, wij stelden vertrouwen in uw bedrijf door volledig op uw bedrijf over te stappen, en dat vertrouwen is nu beschaamd VOOR wij uberhaupt gebruik hebben kunnen maken van uw diensten. Simpelweg omdat die diensten NIET geleverd worden
Gewenste Oplossing:
wanneer wij weer kunnen bellen, internet hebben en kpn ons gewoon tijdelijk 4G tegoed heeft zodat ons bedrijf weer kan draaien naar behoren tot er 4 april definitief weer een aansluiting is


