Mijn Klacht:
Een tijdje geleden is hier in het appartementen gebouw glasvezel aangelegd. Hierbij is een gasleiding geraakt en moesten we in temperaturen onder 0 ons huis uit. We hebben hier nooit meer iets van gehoord. Wel stuurde KPN in een week 3 verkopers van abonnementen langs de deuren. De eerste 2 waren vriendelijk en hadden geen goede deal voor ons. De derde jongen kwam vanavond langs en loog zich naar binnen door in de intercom te zeggen dat hij kwam controleren of het glasvezel goed was aangesloten.
Toen hij een verkooppraatje begon en ik hem daarme confronteerde zei hij dat ze hem anders niet binnen laten. Hij liegt dus gewoon bewust. Er is nooit enige compensatie geweest voor het gaslek of naar het slopen van een andere internet leiding naar de bewoners.
Gewenste Oplossing:
Of er moet een hele goede deal komen om glasvezel te nemen, of ze moeten stoppen met die opdringerige verkopers de straat op sturen waar ik al meerdere klachten over vind. Maar ik denk niet dat ze dat 2de zullen doen.

