Klacht: onterechte factuur

tabasco. op 23 april 2014 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Nieuwe klacht
Datum 23 april 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

hierbij de zoveelste klacht van ons dit jaar aan kpn,nu 4 maanden overgestapt naar kpn het zal zeker het laatste jaar zijn.
we hebben nu weer een factuur van hun gekregen omdat we zijn overgestapt van digitale tv naar glasvezel,Alles hadden we van KPN en hebben we nu glasvezel van KPN,en toch moeten we 51,97 betalen omdat we geen digitenne meer kunnen houden,wat er nooit is verteld en volgens de laatste bel afspraak ook niet hoefde betaald te worden,en wat krijgen we op 3 april binnen==ja hoor de factuur die we niet hoefde te betalenwe worden er zo moe van dat we rekening op rekening krijgen en zoveel tijd er in moeten steken om kpn wakker te schudden dat dit niet de afspraak was.

op deze manier jaag je juist klanten weg

Gewenste Oplossing:

Als ze een keer hun afspraken nakomen en de factuur kwijtschelden zoals afgesproken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie