Klacht: Onmogelijk om te communiceren vanwege verschillende verhalen

Heleen op 30 december 2014 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Nieuwe klacht
Datum 30 december 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De afgelopen tijd heb ik geprobeerd een internet abonnement af te sluiten bij Kpn. Omdat ik anti kraak woon is kpn, technisch gezien, de enige die dit kan leveren.
Toch wil kpn dit niet. In het eerste contact bleek mijn adres op een zwarte lijst te staan. Vandaag belde ik om voor te stellen dat ik een half jaar vooruit zou betalen, omdat ik die reden wel begrijp, maar het ook op wil lossen. Mijn volgende plan was contact met Preventel om het adres van de lijst te laten halen. Toen ik kpn belde bleek echter ineens dat niet mijn adres, maar ikzelf op de zwarte lijst staat. Ik heb nergens een betalingsachterstand, dus dat is erg vreemd. Volgens de medewerker kon iemand anders wel voor mij internet aanvragen. In overleg met mijn ouders besloten wij dat te doen. De laatste keer dat ik belde stonden mijn adres en ikzelf niet op een zwarte lijst, maar was er volgens kpn geen aansluiting (terwijl twee jaar geleden bewoners nog internet via kpn hadden).
Kpn weigert uitleg te geven hoe het nu echt zit en laat het gesprek beëindigen door een verkoopmedewerker

Gewenste Oplossing:

Als de klantenservice in ieder geval zo correct is mij zelf te woord te staan en een eenduidige reden te geven. Het kan niet dat een bedrijf binnen twee weken 3 verschillende redenen geeft. Ook wanneer kpn zijn excuses aanbied voor deze behandeling en we samen kunnen zoeken naar een oplossing

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie